Pohled. Představa. Prostor.

Staň se kritikem výstavy!

Práce našich studentů jste mohli vidět na nejrůznějších místech. Ať už při prezentaci školy samotné, či jako součást nejrůznějších výstav uměleckých škol. Vždy jsme shromáždili a vybrali fotografie a o další organizaci nebylo třeba se moc starat. Asi nám chyběl ten adrenalin ze samotného pořádání, obav z toho, zda se vše stihne a jestli se na naše díla vůbec někdo přijde podívat. Tak jsme se rozhodli uspořádat výstavu samostatnou, na vlastní pěst. Prostor nám poskytl HooDoo Music Club na pražských Vinohradech. Zbývalo jen vymyslet, jak se od ostatních výstav odlišit. Po několika dnech přemýšlení vznikl zajímavý koncept, který se odráží i v samotném názvu.

Pohled - návštěvník uvidí fotografii; Představa - fotografie v něm vyvolá nějáký pocit, názor; Prostor - na naší výstavě je u každé fotografie místo, kam můžete napsat komentář, sdělit co se vám na fotografií líbí nebo ne.

Na podobném konceptu funguje internet, kde jsme na komentování zvyklí, ale u výstav se s tím neshledáváme a je to něco nového. Věříme, že nejenom koncept, ale i zájem o tvorbu studentů vás na výstavu přiláká.

Vernisáž proběhne ve čtvrtek, 15. března od 17 hodin a těšit se můžete i na afterparty až do rána, protože právě v tento den slaví klub HooDoo své první narozeniny.

 

Pro více informací o afterparty navštivte:

http://www.hoodooclub.cz/index.php?p=program/hoodoo-jazzday

 

Výstava pak potrvá do 21.4. 2012. Navštívit a hlavně okomentovat ji můžete v pátek či sobotu, kdy má klub otevřeno. Těšíme se na vás.

Adresa klubu:
HooDoo Music Club
Korunní 106
Praha 10, Vinohrady

 

Stránky hudebního klubu -www.hoodooclub.cz

 

Těšíme se na vaši návštěvu a zanechaný komentář.